05.10.2024 10:00
4’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
7’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
8’ Після жахливої помилки захисника Микель Оярсабаль без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
17’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
24’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
30’ Дивок Ориги прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
35’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Маттео Гандузи
41’ Энцо Зидан непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
45’ Ех, Тэмми Абрахам... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
45’ Після легкого удару гравцем Норайо Кита по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
53’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
56’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Серхио Регилон отримав сильну травму
56’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
57’ Рики Пуч проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
58’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
62’ Энцо Зидан легко перехоплює прострільну передачу
64’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Рики Пуч не зможе сам піти з поля
72’ Знову м'яч забирає Педро Уго Аморим
77’ Суддя призначає пенальті. Рики Пуч пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
79’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Норайо Кита правильно віддати пас на партнера!
85’ У грубому підкаті Бруно Араухо зносить суперника з ніг!
88’ Знаменитий гравець Сержиньо Дест вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!