05.10.2024 09:51
Madrid Fc Arena
1’ Футболісти команди Madrid Fc 845 розіграли м'яч із центру поля
7’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
16’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
17’ Після прострільного удару по воротах Отман Бонне рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
24’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
33’ І знову Иво Глинка віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
38’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Madrid Fc 845 гра в середині поля
48’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
58’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Карел ван де Вен
66’ Бруно Араухо прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
69’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Хоан Оливарес не зміг потрапити по воротах!
76’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Пров Зямкин
78’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Сильний та точний пас віддав Джеральдо Берко і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
86’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Джеральдо Берко легко вганяє м'яч у сітку воріт!
89’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Отман Бонне правильно віддати пас на партнера!