05.10.2024 09:49
3’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
5’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
14’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
23’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
28’ Хизока Хигути вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
32’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
34’ Херодотос Канарис красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Arezona 816
38’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Херодотос Канарис не зміг потрапити по воротах!
48’ Жахливий та неточний пас віддав Херодотос Канарис своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
50’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
54’ Бруно Араухо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
62’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Бруно Араухо не зміг потрапити по воротах!
70’ Светозар Белкин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
79’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
80’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
81’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Бруно Араухо
83’ Джанпьеро Феррара вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
86’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
86’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!