05.10.2024 09:41
Equides Arena
1’ Футболісти команди Equides 806 розіграли м'яч із центру поля
4’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
7’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
13’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим
15’ Олууосеун Дидье віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Equides 806! Видно злагодженість у діях!
22’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
27’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
35’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
44’ М'яч за межами поля, вкидає Олууосеун Дидье
46’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
51’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
51’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
56’ Після жахливої помилки захисника Норайо Кита без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
60’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Equides 806 гра в середині поля
63’ Який незграбний пас віддав Хавьер Ачагидо і м'ячем заволодів суперник!
71’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Тихомир Ристич
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
75’ І з м'ячем Кадмос Россолимо після ідеального підкату
79’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
85’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Equides 806