05.10.2024 08:57
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
13’ Войтек Ковальский у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
18’ Хоакин Фернандес вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
20’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
25’ Яка передача і Хоакин Фернандес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
34’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
36’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Юрий Горшков забиває приголомшливий м'яч у ворота!
39’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Хоакин Фернандес
48’ Відмінну передачу віддав Войтек Ковальский, мабуть один із найкращих гравців команди spartak moskva 794
53’ Сильний та точний пас віддав Данило і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
61’ Паоло Ди Чини неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
65’ Суддя призначає пенальті. Сергей Юран пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
65’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ренату Саншеш
72’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
75’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
81’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
88’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Ренату Саншеш