05.10.2024 08:48
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
5’ Знаменитий гравець Душан Влахович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
9’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Франсишку Консейсау отримує попередження
11’ Зірвавши контратаку суперника, Ольга Бузова перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
19’ Нето легко перехоплює м'яч
27’ Марта Торрехон легко перехоплює прострільну передачу
35’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Джордани Йованович
42’ Мда... Франсишку Консейсау... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
44’ М'ячем заволодів Ольга Бузова, але несподівано тут же його втратив!
48’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
48’ Мелисса Лоули порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
50’ Знаменитий гравець Ольга Бузова вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
54’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
58’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Джордани Йованович
68’ Зірвавши контратаку суперника, Хоакин Фернандес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
71’ При виконанні кутового удару Данило несподівано та красиво забиває ГОЛ!
73’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Аурелия Анна Силаг
75’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
77’ Жахливий та неточний пас віддав Ингрид Сюрстад Энген своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
79’ Хоакин Фернандес красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
87’ Керстин Гарефрекес порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт