05.10.2024 08:40
Ummon Arena
1’ Футболісти команди Ummon 847 розіграли м'яч із центру поля
8’ І знову Мардан Мукашев віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
15’ Шикарний аут та м'яч вкине Деян Караджич
16’ Хуан Бернат проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
18’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
23’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Мейсон Маунт...
27’ Франсишку Консейсау на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
32’ Мардан Мукашев практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
36’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Ренату Саншеш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Мардан Мукашев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ Після проходження флангом Мейсон Маунт віддав точну передачу на протилежний фланг
47’ М'яч за межами поля, вкидає Деян Караджич
49’ Фуад Беккер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
59’ Людовик Россет вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
68’ Кевин Фолланд точно зіграв головою на партнера по команді!
77’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
78’ Людовик Россет від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
81’ Франсишку Консейсау вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
83’ Ренату Саншеш вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
86’ Кевин Фолланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!