05.10.2024 08:40
Arezona Arena
1’ Футболісти команди Arezona 816 розіграли м'яч із центру поля
8’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
10’ Який незграбний пас віддав Хизока Хигути і м'ячем заволодів суперник!
18’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
20’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
22’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Светозар Белкин
26’ Після жахливої помилки захисника Асан Богданов без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
27’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
32’ Джанпьеро Феррара головою відбиває м'яч
34’ Після прострільного удару по воротах Джанпьеро Феррара рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
37’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Светозар Белкин
45’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
49’ Сетос Спиру на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
57’ Михэйло Вучинич на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
63’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Педро Уго Аморим
67’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
69’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
79’ Мда... Хизока Хигути... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
85’ Вдало віддав пас Светозар Белкин своєму гравцю!