05.10.2024 08:37
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
11’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
17’ Марта Торрехон показує найвищу техніку воротарської майстерності
25’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
28’ Після образи суперника Мейсон Маунт нахабно штовхає його!
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Джордани Йованович правильно віддати пас на партнера!
36’ Після проходження флангом Ольга Бузова віддав точну передачу на протилежний фланг
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Джордани Йованович у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
39’ Люси Станифорт втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
40’ Ех, Кевин Фолланд... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
47’ Який незграбний пас віддав Франсишку Консейсау і м'ячем заволодів суперник!
48’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Эшли Лоуренс забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Ольга Бузова
52’ Після образи суперника Керстин Гарефрекес нахабно штовхає його!
62’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
64’ Эшли Лоуренс відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Астон Вилла 1149
72’ Джордани Йованович добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
79’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Хоакин Фернандес
82’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Люси Станифорт зробив гарний підкат
86’ Франсишку Консейсау віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!