05.10.2024 08:29
Астон Вилла Arena
1’ Команда Астон Вилла 1096 розпочала з центру поля
5’ Пров Зямкин відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
7’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
11’ Мда... Андрей Канчельскис... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
19’ Джон Руис вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
19’ Небезпечний штрафний удар і Серж Дебле легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
21’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Керстин Гарефрекес
26’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Андрей Канчельскис
26’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
33’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
34’ Бруно Араухо відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
41’ Андрей Канчельскис віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
45’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
47’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
53’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
62’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
69’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
77’ Сильний удар по воротах, але Стефани Анна Хименес у стрибку легко відбив цей м'яч!
85’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
85’ Знаменитий гравець Керстин Гарефрекес вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!