05.10.2024 08:29
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
9’ Кевин Фолланд зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Хуан Бернат прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
13’ Душан Влахович проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
17’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михаил Кержаков вміло забирає м'яч!
17’ Знаменитий гравець Яго Аспас вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
19’ Після жахливої помилки захисника Хоакин Фернандес без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ М'яч за межами поля, вкидає Хуан Бернат
30’ У грубому підкаті Олег Шатов зносить суперника з ніг!
36’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Данило
44’ Суддя призначає пенальті. Антон Антипов пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
45’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Кевин Фолланд зробив гарний підкат
46’ При виконанні кутового удару Данило несподівано та красиво забиває ГОЛ!
46’ Після жахливої помилки захисника Душан Влахович без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
50’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
53’ Гравець Душан Влахович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
58’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Ренату Саншеш
59’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
61’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
63’ М'яч за межами поля, вкидає Ренату Саншеш
66’ Халид Кадыров у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
67’ Антон Антипов зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
70’ При виконанні кутового удару Хоакин Фернандес несподівано та красиво забиває ГОЛ!
71’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
78’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хуан Бернат забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Жахливий та неточний пас віддав Артем Дзюба своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
81’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кевин Фолланд чітко вкинув м'яч у гру
87’ Вдало віддав пас Мейсон Маунт своєму гравцю!