05.10.2024 08:21
PARIS Arena
1’ Футболісти команди PARIS 950 розіграли м'яч із центру поля
5’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Мейсон Маунт
13’ Уго Пинейро на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
16’ Ну треба ж! Мейсон Маунт віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
21’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Чибуез Жамен
25’ М'яч за межами поля, вкидає Герасим Ковпак
27’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
31’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
36’ Феррон Албакар вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
38’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
41’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Франсишку Консейсау
47’ Ех, Франсишку Консейсау... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
54’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Душан Влахович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
56’ Суддя призначає пенальті. Душан Влахович пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Луиш Жозе Ферейра чітко вкинув м'яч у гру
62’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
70’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
72’ Боротьба за м'яч у повітрі і Йоан Клеман буквально лягає на спину опонента!
81’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Феррон Албакар зробив гарний підкат
84’ Небезпечний штрафний удар і Яго Аспас легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
87’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Йоан Клеман