05.10.2024 08:20
Carcaricola Arena
1’ Футболісти команди Carcaricola 616 розіграли м'яч із центру поля
3’ Наташа Суслова у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
13’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Саня Мясник чітко вкинув м'яч у гру
17’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
23’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
27’ Леся Словак показує найвищу техніку воротарської майстерності
36’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Марта Виейра Сильва
37’ Знаменитий гравець Вероника Коноплян вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
42’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
46’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
53’ Наташа Суслова неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
55’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
61’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
71’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
76’ Гравець віддає наскрізний пас і Педро Уго Аморим у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Марта Виейра Сильва подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
81’ Николь Козлова порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
90’ Леся Словак непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки