05.10.2024 08:17
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
7’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Франсишку Консейсау
15’ Мейсон Маунт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
20’ Хоакин Фернандес проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
24’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
26’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Юран своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
26’ Сергей Юран відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди spartak moskva 794
32’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
40’ Ну треба ж! Лев Кривошеин віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
42’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
50’ Хоакин Фернандес віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
55’ Нето легко перехоплює м'яч
56’ Після жахливої помилки захисника Ренату Саншеш без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
58’ Кевин Фолланд вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
61’ Паоло Ди Чини проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
63’ Нето важко ловить м'яч
70’ Суддя призначає пенальті. Данило пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
71’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Юран своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
85’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Сергей Юран