05.10.2024 08:13
8’ Гравець віддає наскрізний пас і Кичиро Сайто у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
9’ Амин Харит вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
14’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Криштиан Пайва Паулета
15’ Гравець віддає наскрізний пас і Кичиро Сайто у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
21’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
25’ Гравець команди Інгулець 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Минори Мацуока отримує попередження
26’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Амин Харит
33’ Бруно Араухо віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
41’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
50’ Після проходження флангом Бруно Араухо віддав точну передачу на протилежний фланг
59’ Педро Уго Аморим фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
67’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
69’ Суддя призначає пенальті. Джозси Кишш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
75’ М'ячем заволодів Филиппе Андраде Ферраз, але несподівано тут же його втратив!
84’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
87’ Вправно перехоплює м'яч Филиппе Андраде Ферраз
87’ Після легкого удару гравцем Дандай Сатпаев по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!