05.10.2024 08:00
Berda Madrid Arena
1’ Футболісти команди Berda Madrid 793 розіграли м'яч із центру поля
6’ Яго Аспас відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099
7’ Жахливий та неточний пас віддав Франсишку Консейсау своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
15’ Ампелайос Алексис легко перехоплює прострільну передачу
17’ Жахливий та неточний пас віддав Илия Атанацкович своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
18’ Після прострільного удару по воротах Руй Роналду рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
24’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
27’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Руй Роналду
27’ Суддя призначає пенальті. Франсишку Консейсау пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
35’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Франсишку Консейсау
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Відібравши м'яч, Хоакин Фернандес віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
46’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
54’ Нето головою відбиває м'яч
57’ Ренату Саншеш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
62’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
62’ Хавьер Торру відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Berda Madrid 793
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
68’ Мейсон Маунт не зміг віддати пас! Явний брак техніки
75’ Відмінну передачу віддав Руй Роналду, мабуть один із найкращих гравців команди Berda Madrid 793
80’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
80’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Яго Аспас забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
85’ Жахливий та неточний пас віддав Руй Роналду своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!