05.10.2024 07:43
Катали Arena
1’ Команда Катали 1099 розпочала з центру поля
3’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Кевин Фолланд
8’ Гравець Куадио Коне набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
16’ Хуан Бернат красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Fc RealMadrid 1099
24’ Душан Влахович у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
24’ Гравець віддає наскрізний пас і Куадио Коне у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
32’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Надия Надим
41’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Катали 1099 гра в середині поля
49’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Мейсон Маунт
54’ Мануэль Аканджи відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Катали 1099
57’ Кевин Фолланд подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
57’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Олег Лужный забиває ГОЛ!
59’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Кевин Фолланд
69’ Гравець віддає наскрізний пас і Ренату Саншеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
69’ Нето грамотно грає на виході
76’ Після проходження флангом Диего Перес віддав точну передачу на протилежний фланг
77’ Після прострільного удару по воротах Гиорги Кантария рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
80’ Вдало віддав пас Пап Абу Сиссе своєму гравцю!
86’ Гари Линекер втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
89’ М'ячем заволодів Франсишку Консейсау, але несподівано тут же його втратив!