05.10.2024 07:38
1’ Команда Quva FC 1495 розпочала з центру поля
8’ Лукас Чиаретти проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
13’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Педро Уго Аморим
21’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
30’ Педро Уго Аморим добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
34’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
37’ Рональд Куман віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
44’ Франческо Тольдо легко перехоплює прострільну передачу
45’ Перерва! Під свист трибун суддя залишає поле!
49’ Після легкого удару гравцем Мигел Монтейру по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
50’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марко ван Гинкел легко вганяє м'яч у сітку воріт!
50’ Команда ФК Барселона 1088 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
51’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Эрик Ламела забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
52’ У грубому підкаті Валдо зносить суперника з ніг!
59’ Франческо Тольдо грамотно грає на виході
66’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
75’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
77’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
83’ І знову Валдо віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
90’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений