05.10.2024 07:35
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
10’ Дааа... Франсишку Консейсау не зміг прийняти пас від свого партнера...
13’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
23’ Після тонкої передачі м'яч отримує Гравець видалений
23’ Після легкого удару гравцем Душан Влахович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
27’ Хуан Бернат проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
33’ Пров Зямкин точно зіграв головою на партнера по команді!
36’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході
42’ Педро Уго Аморим вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
46’ Мейсон Маунт проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
47’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
53’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
57’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
62’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
65’ Кевин Фолланд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
67’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Франсишку Консейсау
70’ Жахливий та неточний пас віддав Бруно Араухо своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
79’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Fc RealMadrid 1099 гра в середині поля
87’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франсишку Консейсау правильно віддати пас на партнера!