05.10.2024 07:27
Трабзонспор Arena
1’ Футболісти команди Трабзонспор 831 розіграли м'яч із центру поля
11’ Боротьба за м'яч у повітрі і Ренан Брессан буквально лягає на спину опонента!
21’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
24’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
34’ Боротьба за м'яч у повітрі і Бруно Араухо буквально лягає на спину опонента!
39’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
43’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
53’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Педро Уго Аморим забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Шэннон Этвуд
57’ Знаменитий гравець Бруно Араухо вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
63’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
69’ Матт Уилсон практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
73’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
76’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Эрик Сиссе чітко вкинув м'яч у гру
79’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сэмюэль Немет легко вганяє м'яч у сітку воріт!
81’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
84’ Ех, Вараздат Ароян... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
87’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді