05.10.2024 07:27
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
11’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гари Брюне
20’ Зірвавши контратаку суперника, Хоакин Фернандес перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
29’ Карим Симон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
30’ Нето важко ловить м'яч
33’ Небезпечний штрафний удар і Хуан Бернат легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
37’ Сильний та точний пас віддав Яго Аспас і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Яго Аспас легко вганяє м'яч у сітку воріт!
43’ Данило проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Роберт Полгар...
50’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Карим Симон
53’ Суддя призначає пенальті. Франсишку Консейсау пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Яго Аспас забиває приголомшливий м'яч у ворота!
60’ Гари Брюне подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
62’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Франсишку Консейсау
70’ Карим Симон на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
73’ Мда... Матье Жиль... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
78’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Матье Жиль
83’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!
85’ Кевин Фолланд віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!