05.10.2024 04:38
Балтика Arena
1’ Команда Балтика 1425 розпочала з центру поля
5’ Бруно Араухо на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
14’ При виконанні кутового удару Денис Давыдов несподівано та красиво забиває ГОЛ!
14’ Після жахливої помилки захисника Фернанду Мейра без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
15’ Бруно Араухо вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
18’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
25’ Гравець команди Балтика 1425 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Денис Черышев отримує попередження
27’ Боротьба за м'яч у повітрі і Леонардо буквально лягає на спину опонента!
29’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності
35’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1495
36’ При виконанні кутового удару Фернанду Мейра несподівано та красиво забиває ГОЛ!
39’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
44’ Леонардо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
45’ Гравець команди Балтика 1425 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Леонардо отримує попередження
50’ Боротьба за м'яч у повітрі і Саломон Калу буквально лягає на спину опонента!
58’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
60’ Шикарний аут та м'яч вкине Леонардо
68’ Денис Черышев не зміг віддати пас! Явний брак техніки
78’ Сейду Кейта порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
79’ Небезпечний штрафний удар і Фернанду Мейра легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
81’ Команда Балтика 1425 спокійно контролює м'яч у середині поля
86’ Михэйло Вучинич показує найвищу техніку воротарської майстерності