05.10.2024 04:30
Каталония Arena
1’ Футболісти команди Каталония 890 розіграли м'яч із центру поля
10’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
17’ Даниал Сегизбаев вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
24’ Педро Уго Аморим подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
31’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
41’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
41’ Після прострільного удару по воротах Норайо Кита рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
42’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
51’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
53’ Після прострільного удару по воротах Сильвестр Бован рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
54’ Альфредо Гурпеги грамотно грає на виході
57’ Радован Ветров на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
59’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
65’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Шарль Дюран
68’ Гравець команди Каталония 890 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Эрен Дердийок отримує попередження
71’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Мартин Палла
73’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
74’ Знаменитий гравець Педро Уго Аморим вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
80’ Кинизела Ассу-Экотто віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Каталония 890! Видно злагодженість у діях!
82’ Михэйло Вучинич важко ловить м'яч
87’ Михэйло Вучинич грамотно грає на виході