05.10.2024 00:05
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
3’ Жорсткий підкат та футболіст Филиппе Андраде Ферраз падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
11’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Бруно Араухо
21’ Дандай Сатпаев у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
23’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля
33’ Кичиро Сайто віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Інгулець 1099! Видно злагодженість у діях!
36’ Гравець віддає наскрізний пас і Дандай Сатпаев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
42’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Левент Кишш
45’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Норайо Кита забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
49’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Пров Зямкин
56’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
56’ У грубому підкаті Джесси Лингард зносить суперника з ніг!
59’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Афанасий Максин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Суддя призначає пенальті. Джесси Лингард пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
66’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
76’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
84’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Дандай Сатпаев
86’ Після невиразного відбору, атаку почав Климент Юшкевич