05.10.2024 00:02
3’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Афанасий Максин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
7’ Мигель Бельман неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
16’ У грубому підкаті Мигель Бельман зносить суперника з ніг!
17’ Після легкого удару гравцем Климент Юшкевич по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
20’ М'ячем заволодів Криштиан Пайва Паулета, але несподівано тут же його втратив!
20’ Суддя призначає пенальті. Левент Кишш пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
24’ Мда... Минори Мацуока... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
27’ Микаэль Агацци показує найвищу техніку воротарської майстерності
31’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Минори Мацуока
34’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Назарбай Мустафин легко вганяє м'яч у сітку воріт!
38’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
41’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Минори Мацуока
51’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
56’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
64’ Амин Харит прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
67’ Команда Інгулець 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
69’ Мигель Бельман порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
73’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
76’ Джозси Кишш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Інгулець 1099
80’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
82’ Ех, Амин Харит... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
82’ Гравець віддає наскрізний пас і Норайо Кита у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
86’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим