04.10.2024 23:53
spartak moskva Arena
1’ Команда spartak moskva 805 розпочала з центру поля
5’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
8’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
12’ Лев Кривошеин віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
14’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
16’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
23’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
26’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Владимир Рыков не зміг залишити поле без допомоги медиків
28’ Що ж робить гравець команди spartak moskva 805, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
35’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
39’ Сергей Юран фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
47’ Владилен Панасюк непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
56’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Паоло Ди Чини не зміг потрапити по воротах!
58’ Гравець команди spartak moskva 805 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Сергей Юран отримує попередження
59’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
68’ Лев Кривошеин порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
70’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Педро Уго Аморим
77’ Ну треба ж! Войтек Ковальский віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
79’ При виконанні кутового удару Пров Зямкин несподівано та красиво забиває ГОЛ!
85’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим