04.10.2024 23:43
6’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
14’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
19’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
23’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
27’ Абимбола Арно легко перехоплює прострільну передачу
36’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
37’ Після прострільного удару по воротах Пров Зямкин рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
41’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Мечислав Привизенцев
49’ Сундре ван ден Берг порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
52’ Гравець віддає наскрізний пас і Сундре ван ден Берг у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
59’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
65’ Після проходження флангом Мечислав Привизенцев віддав точну передачу на протилежний фланг
75’ Команда Quva FC 1495 спокійно контролює м'яч у середині поля
78’ Иоичи Хаякава порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
81’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Таонга Каде забиває приголомшливий м'яч у ворота!
82’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
83’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
86’ Норайо Кита втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
88’ Дааа... Мечислав Привизенцев не зміг прийняти пас від свого партнера...