04.10.2024 23:35
4’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
10’ Вправно перехоплює м'яч Лайф Босвельт
13’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
18’ Сильний та точний пас віддав Лайф Босвельт і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
19’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
26’ Афиноген Данченко красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди СКМ 799
26’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
27’ Жорсткий підкат та футболіст Дэвен Питерс падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
34’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Дэвен Питерс правильно віддати пас на партнера!
36’ Коре Ларссен відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди СКМ 799
39’ Михэйло Вучинич легко перехоплює м'яч
43’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
49’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
51’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
52’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
60’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
64’ М'яч за межами поля, вкидає Лайф Босвельт
67’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
75’ Що ж робить гравець команди СКМ 799, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
78’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
82’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
85’ Лайф Босвельт проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
88’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!