04.10.2024 23:11
5’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
15’ І знову Олкимос Канделаки віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
22’ Владилен Панасюк важко ловить м'яч
25’ Гравець віддає наскрізний пас і Норайо Кита у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
28’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Сергей Юран віддав пас в нікуди!
30’ Команда Quva FC 1495 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
36’ Лев Кривошеин практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
36’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Норайо Кита легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Після легкого удару гравцем Жослен Альбер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
48’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
58’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
68’ Який незграбний пас віддав Сергей Юран і м'ячем заволодів суперник!
73’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Михэйло Вучинич вміло забирає м'яч!
74’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1495
76’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
80’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
87’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Пров Зямкин