04.10.2024 23:03
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 805 розіграли м'яч із центру поля
2’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
8’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
13’ Паоло Ди Чини від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
16’ Після легкого удару гравцем Войтек Ковальский по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
23’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
29’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
35’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Лев Кривошеин забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
41’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Левент Кишш
44’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
50’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1495 гра в середині поля
52’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
60’ Відібравши м'яч, Пров Зямкин віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
63’ Гравець віддає наскрізний пас і Жослен Альбер у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
68’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Левент Кишш
70’ Ех, Сергей Юран... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
72’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
80’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
87’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1495
89’ Норайо Кита втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку