04.10.2024 22:40
Інгулець Arena
1’ Футболісти команди Інгулець 1099 розіграли м'яч із центру поля
2’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Минори Мацуока забиває приголомшливий м'яч у ворота!
6’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Педро Уго Аморим
12’ Яка передача і Кичиро Сайто пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
15’ Михэйло Вучинич легко перехоплює прострільну передачу
20’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Климент Юшкевич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
23’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
24’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Филиппе Андраде Ферраз забиває приголомшливий м'яч у ворота!
31’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
37’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1495, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим
51’ Після образи суперника Педро Уго Аморим нахабно штовхає його!
61’ Шикарний аут та м'яч вкине Филиппе Андраде Ферраз
70’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Педро Уго Аморим віддав пас в нікуди!
75’ Суддя призначає пенальті. Криштиан Пайва Паулета пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
76’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
80’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Кичиро Сайто
88’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Филиппе Андраде Ферраз легко вганяє м'яч у сітку воріт!
90’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Мигель Бельман