04.10.2024 22:32
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
10’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
13’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
16’ Що ж робить гравець команди Fc RealMadrid 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
19’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
28’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Нето вміло забирає м'яч!
31’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Данило легко вганяє м'яч у сітку воріт!
33’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Маркиньос легко вганяє м'яч у сітку воріт!
35’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
37’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Яго Аспас не зможе сам піти з поля
41’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
45’ Суддя призначає пенальті. Хуан Бернат пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
49’ Після прострільного удару по воротах Яго Аспас рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
49’ Ренату Саншеш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
55’ Франсишку Консейсау не зміг віддати пас! Явний брак техніки
58’ Норайо Кита втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
63’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
65’ Пров Зямкин втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
65’ М'яч за межами поля, вкидає Левент Кишш
69’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Мейсон Маунт віддав пас в нікуди!
75’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Кевин Фолланд віддав пас в нікуди!
80’ Після жахливої помилки захисника Мейсон Маунт без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
82’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
91’ Хоакин Фернандес вкинув аут прямо в центр штрафного суперника