04.10.2024 22:24
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
6’ Ех, Кеничи Исии... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
11’ Хоакин Фернандес неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
13’ Що ж робить гравець команди Uzwolf 803, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Кунайо Кидо у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
19’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Хоакин Фернандес забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
22’ Після образи суперника Ренату Саншеш нахабно штовхає його!
31’ Ну треба ж! Душан Влахович віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
39’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Сергий Шамсутдинов
47’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
50’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергий Шамсутдинов і непогано виносить його в центр поля
51’ При виконанні кутового удару Мейсон Маунт несподівано та красиво забиває ГОЛ!
55’ Кевин Фолланд порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
58’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Яго Аспас
63’ Дааа... Сергий Шамсутдинов не зміг прийняти пас від свого партнера...
68’ І знову Кевин Фолланд віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
72’ Мейсон Маунт зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
78’ Нето показує найвищу техніку воротарської майстерності
83’ Небезпечний штрафний удар і Иори Хаттори легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
86’ При виконанні кутового удару Яго Аспас несподівано та красиво забиває ГОЛ!
88’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!