04.10.2024 22:16
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
6’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
11’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Матье Жиль
15’ Маркиньос проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
18’ Після жахливої помилки захисника Маркиньос без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
25’ Макс Ларивьер важко ловить м'яч
25’ Після жахливої помилки захисника Хуан Бернат без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
28’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
30’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
35’ М'яч за межами поля, вкидає Хуан Бернат
45’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Душан Влахович
46’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Ренату Саншеш отримав сильну травму
46’ Франсишку Консейсау втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
50’ Яка передача і Бруно Лино пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
54’ Вдало віддав пас Хоакин Фернандес своєму гравцю!
58’ Після прострільного удару по воротах Кевин Фолланд рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
62’ Відібравши м'яч, Адам Игве віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
68’ М'яч за межами поля, вкидає Гари Брюне
77’ Душан Влахович не зміг віддати пас! Явний брак техніки
80’ Яка передача і Яго Аспас пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
82’ Роберт Полгар відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc Monako 542
83’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Душан Влахович
88’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Роберт Полгар