04.10.2024 22:16
ДИНАМО ФК Arena
1’ Футболісти команди ДИНАМО ФК 838 розіграли м'яч із центру поля
11’ Авксентий Пятаев на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
17’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Пров Зямкин
21’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
23’ Авксентий Пятаев порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
26’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
27’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
32’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
41’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
42’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Ларс Пфафф прикривається руками, медики вже поспішають...
44’ Знаменитий гравець Пров Зямкин вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
48’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
51’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
60’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1495
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
67’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
69’ Педро Уго Аморим втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
74’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
78’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
82’ Гуннар Келлер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
83’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Хесус ла Мартина забиває приголомшливий м'яч у ворота!
89’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!