04.10.2024 21:58
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1233 розпочала з центру поля
8’ Арсений Бандеренко втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
11’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Кевин Фолланд
18’ Сергей Закарлюка вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
21’ Яка передача і Данило пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
27’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Сергей Закарлюка і непогано виносить його в центр поля
32’ Вадим Тищенко вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
37’ Игорь Шуховцев головою відбиває м'яч
42’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хоакин Фернандес
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Франсишку Консейсау забиває ГОЛ!
44’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Вадим Тищенко
50’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
59’ Гравець Хуан Бернат набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
68’ Кевин Фолланд неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
70’ Після жахливої помилки захисника Данило без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
78’ Игорь Шуховцев легко перехоплює м'яч
80’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Данило
82’ Душан Влахович подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
87’ Знаменитий гравець Кевин Фолланд вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
89’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Василий Рац правильно віддати пас на партнера!