04.10.2024 21:52
3’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
7’ Після образи суперника Фелипе Кайседо нахабно штовхає його!
13’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
13’ Суддя призначає пенальті. Радослав Ковач пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
17’ Гравець віддає наскрізний пас і Рафаэль Виллуан у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
18’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Адам Лаллана не зміг потрапити по воротах!
21’ Марк Шварцер витягає дуже складний удар
23’ При виконанні кутового удару Педро Уго Аморим несподівано та красиво забиває ГОЛ!
29’ Лэндон Донован вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
31’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
38’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Обафеми Мартинс...
40’ Левент Кишш фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
43’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Добрило Матич легко вганяє м'яч у сітку воріт!
47’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
49’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
53’ Відібравши м'яч, Фелипе Кайседо віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Добрило Матич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
60’ Марк Шварцер на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
63’ Фелипе Кайседо зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
65’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
75’ Що ж робить гравець команди POTOP 1446, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
76’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
85’ Після проходження флангом Педро Уго Аморим віддав точну передачу на протилежний фланг