04.10.2024 21:50
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
3’ Знову м'яч забирає Микса Новак
7’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мейсон Маунт легко вганяє м'яч у сітку воріт!
8’ Хуан Бернат порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
12’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Франсишку Консейсау
19’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
21’ Після тонкої передачі м'яч отримує Сид Кёниг
26’ Який незграбний пас віддав Сид Кёниг і м'ячем заволодів суперник!
33’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
38’ Небезпечний штрафний удар і Кевин Фолланд легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
43’ Сильний та точний пас віддав Антон Матийсен і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
46’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Ренату Саншеш
52’ Кевин Фолланд точно зіграв головою на партнера по команді!
55’ Мда... Кевин Фолланд... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
57’ Знаменитий гравець Маркиньос вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
65’ Ренату Саншеш порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
67’ Після проходження флангом Маркиньос віддав точну передачу на протилежний фланг
71’ Умберто Пальиго Ачагидо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди ТЕРМИТЫ 944! Видно злагодженість у діях!
77’ Умберто Пальиго Ачагидо віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
80’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
82’ Після прострільного удару по воротах Данило рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
82’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Стефано Бульо
86’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
87’ Егорий Егоров проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
88’ Грэм Херст зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку