04.10.2024 21:42
Fc Monako Arena
1’ Команда Fc Monako 542 розпочала з центру поля
5’ Хоакин Фернандес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
11’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Питер Кальман
15’ Сильний та точний пас віддав Хуан Бернат і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
18’ Яка передача і Франсишку Консейсау пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
18’ При виконанні кутового удару Франсишку Консейсау несподівано та красиво забиває ГОЛ!
20’ М'ячем заволодів Адам Игве, але несподівано тут же його втратив!
27’ Гари Брюне віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc Monako 542
29’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
35’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
40’ Відмінну передачу віддав Ренату Саншеш, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
43’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Матье Жиль
48’ Відібравши м'яч, Хоакин Фернандес віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
48’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
56’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Ромео Мирабо
60’ Макс Ларивьер показує найвищу техніку воротарської майстерності
64’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
66’ Після прострільного удару по воротах Франсишку Консейсау рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
66’ Гравець віддає наскрізний пас і Хоакин Фернандес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
74’ Відмінну передачу віддав Кевин Фолланд, мабуть один із найкращих гравців команди Fc RealMadrid 1099
78’ Після жахливої помилки захисника Даниил Корнышев без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
79’ Ромео Мирабо віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc Monako 542! Видно злагодженість у діях!
84’ Ну треба ж! Матье Жиль віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
86’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера