04.10.2024 21:42
6’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Люк Врайт
8’ Після легкого удару гравцем Антон Матийсен по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
13’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
13’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
23’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Люк Врайт
27’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
32’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
37’ Сильний та точний пас віддав Умберто Пальиго Ачагидо і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
42’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
48’ Сид Кёниг проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
48’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
53’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Пров Зямкин
57’ Після невиразного відбору, атаку почав Норайо Кита
64’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
68’ Ех, Гравець видалений... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
75’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
79’ Стефано Бульо порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
82’ Гравець видалений важко ловить м'яч
86’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки