04.10.2024 21:42
cordoba cf Arena
1’ Футболісти команди cordoba cf 925 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
11’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
14’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
16’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
19’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
22’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Пров Зямкин
24’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
27’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
31’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
33’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
34’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
37’ Гравець команди Quva FC 1495 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
41’ Вислав Дворкович віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди cordoba cf 925! Видно злагодженість у діях!
44’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
51’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Вислав Дворкович
58’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
64’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Арисзтид Хорти забиває приголомшливий м'яч у ворота!
66’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1495! Видно злагодженість у діях!
72’ Ну треба ж! Грегор Фалькенмайер віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
73’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
82’ Зірвавши контратаку суперника, Норайо Кита перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
90’ І знову Джован Михайлович віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!