04.10.2024 21:31
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кевин Фолланд легко вганяє м'яч у сітку воріт!
10’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
15’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Душан Влахович забиває приголомшливий м'яч у ворота!
20’ Вдало віддав пас Захар Малафеев своєму гравцю!
25’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хоакин Фернандес
31’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
36’ Хоакин Фернандес зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ М'ячем заволодів Кшиштоф Мочульский, але несподівано тут же його втратив!
44’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
44’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Equides 805
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
51’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хуан Бернат
57’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Франсишку Консейсау
64’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хуан Бернат...
66’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
71’ Гравець віддає наскрізний пас і Хоакин Фернандес у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
74’ Вдало віддав пас Франсишку Консейсау своєму гравцю!
74’ Гравець віддає наскрізний пас і Тихомир Ристич у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
77’ Ех, Франсишку Консейсау... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
83’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
87’ Хоакин Фернандес порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент