04.10.2024 21:23
Інгулець Arena
1’ Команда Інгулець 1099 розпочала з центру поля
5’ Душан Влахович порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
9’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
11’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Інгулець 1099 гра в середині поля
13’ І знову Хоакин Фернандес віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
16’ Мигель Бельман спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
18’ Гравець команди Fc RealMadrid 1099 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Мейсон Маунт отримує попередження
24’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Франсишку Консейсау правильно віддати пас на партнера!
28’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Кевин Фолланд
34’ Знову м'яч забирає Хоакин Фернандес
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Назарбай Мустафин у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
40’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Мигель Бельман і непогано виносить його в центр поля
48’ Микаэль Агацци легко перехоплює прострільну передачу
53’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
56’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Кичиро Сайто чітко вкинув м'яч у гру
64’ Команда Інгулець 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
66’ Після жахливої помилки захисника Афанасий Максин без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
68’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Ренату Саншеш
74’ Минори Мацуока проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Що ж робить гравець команди Інгулець 1099, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
87’ Франсишку Консейсау вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
90’ Ренату Саншеш відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Fc RealMadrid 1099