04.10.2024 21:18
1’ Команда Fc RealMadrid 1099 розпочала з центру поля
2’ Осримен Эбагуа проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
11’ У грубому підкаті Хуан Бернат зносить суперника з ніг!
18’ Асмир Бегович легко перехоплює м'яч
23’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Франсишку Консейсау легко вганяє м'яч у сітку воріт!
24’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Хоакин Фернандес
33’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Луизиньо і непогано виносить його в центр поля
37’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Хоакин Фернандес...
38’ При виконанні кутового удару Томаш Нецид несподівано та красиво забиває ГОЛ!
38’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Франсишку Консейсау забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
44’ Яка передача і Данило пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
45’ Луизиньо втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
45’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
54’ Асмир Бегович непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
58’ Мэсэйоши Эндо фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
66’ Франсишку Консейсау на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
75’ Команда ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 спокійно контролює м'яч у середині поля
80’ Після образи суперника Ренату Саншеш нахабно штовхає його!
84’ Суддя призначає пенальті. Рикардо Родригес пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
86’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Мейсон Маунт
89’ Душан Влахович зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку