04.10.2024 20:52
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
8’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Тэдэши Кирисима вміло забирає м'яч!
13’ Яка передача і Данило пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
17’ Команда Fc RealMadrid 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
24’ Тэдэши Кирисима на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
29’ Тэдэши Кирисима непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
30’ Гравець віддає наскрізний пас і Мейсон Маунт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
31’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
40’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
46’ Душан Влахович проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
46’ Кевин Фолланд від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
48’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Ренату Саншеш
50’ Майомир Елачич вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
51’ Яка передача і Душан Влахович пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
52’ Яго Аспас проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
52’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Душан Влахович не зміг залишити поле без допомоги медиків
55’ Після тонкої передачі м'яч отримує Ренату Саншеш
62’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
70’ Жахливий та неточний пас віддав Душан Влахович своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
75’ Ну треба ж! Майомир Елачич віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
80’ Гравець віддає наскрізний пас і Мейсон Маунт у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
82’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Данило не зможе сам піти з поля
82’ Хоакин Фернандес віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
85’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Афанасий Чамкин забиває приголомшливий м'яч у ворота!
87’ Нето важко ловить м'яч