04.10.2024 20:44
Банда Симона Arena
1’ Команда Банда Симона 1233 розпочала з центру поля
3’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Хуан Бернат
5’ Арсений Бандеренко подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
8’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Виктор Грачёв...
16’ Відібравши м'яч, Оттавиано Колелла віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
17’ Гравець команди Банда Симона 1233 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Виктор Грачёв отримує попередження
23’ Мейсон Маунт від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
27’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франсишку Консейсау
29’ Душан Влахович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
36’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Сергей Щербаков
39’ При виконанні кутового удару Артем Романюк несподівано та красиво забиває ГОЛ!
39’ Небезпечний штрафний удар і Виктор Грачёв легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
45’ Мейсон Маунт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
47’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Франсишку Консейсау отримав сильну травму
52’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Сергей Щербаков...
60’ Жахливий та неточний пас віддав Сергей Закарлюка своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
68’ Игорь Шуховцев важко ловить м'яч
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Мейсон Маунт забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
72’ Який незграбний пас віддав Франсишку Консейсау і м'ячем заволодів суперник!
76’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хоакин Фернандес забиває ГОЛ!
78’ Мейсон Маунт віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099! Видно злагодженість у діях!
85’ Хуан Бернат проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
87’ Знаменитий гравець Хуан Бернат вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
90’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Кевин Фолланд забиває ГОЛ!