04.10.2024 20:40
3’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
4’ М'ячем у голову отримує Онель Эрнандес. Сподіваємось все обійдеться...
11’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Марко Стоянович
13’ Суддя призначає пенальті. Томаш Хюбшман пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
20’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
22’ Деннис Бергкамп порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
25’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
29’ Після невиразного відбору, атаку почав Виктор Леоненко
31’ Онель Эрнандес на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
35’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
38’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
41’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Норайо Кита
49’ Після проходження флангом Олег Веретенников віддав точну передачу на протилежний фланг
52’ Суддя призначає пенальті. Виктор Леоненко пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
56’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Деннис Бергкамп
57’ Жорсткий підкат та футболіст Нуну Тавареш падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
62’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
71’ Виктор Леоненко на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
79’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
84’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
88’ Після прострільного удару по воротах Томаш Хюбшман рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
89’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Пров Зямкин і непогано виносить його в центр поля