04.10.2024 20:36
1’ Футболісти команди Fc RealMadrid 1099 розіграли м'яч із центру поля
9’ Сильний та точний пас віддав Душан Влахович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
16’ Боротьба за м'яч у повітрі і Душан Влахович буквально лягає на спину опонента!
24’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Лоренсо Басси...
33’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
39’ Знаменитий гравець Ренату Саншеш вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
41’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
43’ Лоренсо Басси втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
45’ Ирвин Куллиг на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
48’ Лоренсо Басси точно зіграв головою на партнера по команді!
51’ Кевин Фолланд фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
56’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Хэруо Касиваги
60’ Нето легко перехоплює прострільну передачу
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Душан Влахович забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
67’ Рикард Медвецкий неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
69’ Юрий Кабаков спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
71’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Хуан Бернат прикривається руками, медики вже поспішають...
73’ Знаменитий гравець Душан Влахович вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
74’ Після невиразного відбору, атаку почав Хоакин Фернандес
84’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
93’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!