04.10.2024 20:16
Dybovo Arena
1’ Футболісти команди Dybovo 816 розіграли м'яч із центру поля
4’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Мэзээки Вада і непогано виносить його в центр поля
8’ Вдало віддав пас Мэзээки Вада своєму гравцю!
10’ Нето головою відбиває м'яч
14’ Нето на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
15’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ренату Саншеш забиває ГОЛ!
19’ Франсишку Консейсау проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
24’ Дженго Франк добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
32’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Кевин Фолланд
34’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
37’ Гравець Душан Влахович набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
39’ Мэзээки Вада відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Dybovo 816
39’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Шуджи Огата віддав пас в нікуди!
41’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
41’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Ренату Саншеш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
47’ Дженго Франк спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
52’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Дженго Франк
58’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
61’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дезсо Кишфалуди легко вганяє м'яч у сітку воріт!
62’ Ренату Саншеш не зміг віддати пас! Явний брак техніки
69’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Ренату Саншеш чітко вкинув м'яч у гру
70’ При виконанні кутового удару Душан Влахович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
74’ Гравець віддає наскрізний пас і Ибрахим Марьевский у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
75’ Ну треба ж! Сезар ла Чеккарелли віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
81’ Шуджи Огата фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
84’ Нето непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
92’ Сильний та точний пас віддав Корнилий Зелинский і команда впевнено спрямувалась у контратаку!