04.10.2024 20:08
Manchester Ct Arena
1’ Футболісти команди Manchester Ct 849 розіграли м'яч із центру поля
4’ Нето грамотно грає на виході
6’ Вдало віддав пас Гравець видалений своєму гравцю!
15’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Хоакин Фернандес
17’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
21’ Мда... Джейк Холли... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
28’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Вениамин Шаталкин
34’ Сильний удар по воротах, але Нето у стрибку легко відбив цей м'яч!
34’ Хуан Бернат втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
37’ Після жахливої помилки захисника Яго Аспас без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
41’ Яка передача і Франсишку Консейсау пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
43’ Гравець віддає наскрізний пас і Хуан Бернат у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
44’ І з м'ячем Панэйайотис Метаксас після ідеального підкату
51’ Небезпечний штрафний удар і Душан Влахович легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
53’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
56’ Вениамин Шаталкин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
61’ Жахливий та неточний пас віддав Арефий Гвоздюк своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
62’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Хуан Бернат забиває ГОЛ!
67’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
72’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Мейсон Маунт
76’ Арефий Гвоздюк прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
81’ Команда Fc RealMadrid 1099 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
89’ Мейсон Маунт порушив правила за метрів сорока від своїх воріт